Handtag Beslag Design BoleroRostfri look
72 kr
Se priset!

Bolero
Rostfri look
72 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Stilrent handtag som passar det moderna köket.
Antal förborrade hål: 2 st
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 32532-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 135 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 28 mm |
| Bredd | 8 mm |
| EAN-nr | 7316183253205 |

