Handtag Beslag Design Bolmen Krom
Rek. pris 119 kr
fr.79 kr
Se priset!
Välj variant

Bolmen Krom
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Bolmen från Beslag Design är ett klassiskt, vackery handtag som passar lika bra som kökshandtag som möbelhandtag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Bolmen från Beslag Design är ett klassiskt, vackery handtag som passar lika bra som kökshandtag som möbelhandtag.
Handtaget har en stilren design som passar perfekt både i lantliga och moderna miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 336910-11B |
| Färg | Förnicklad |
| Längd | 104, 136 mm |
| Material | Mässing |
| CC-mått | 96, 128 mm |
| Höjd | 8, 10 mm |
| Bredd | 8 mm |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |


