Handtag Beslag Design Bond
fr.269 kr
Välj variant

Bond
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bond, med sina strama former, elegans och funktion, för tankarna till verkstäder och industriellt maskineri. Det är noggrant konstruerat för att framhäva beslagets robusthet och närvaro.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bond, med sina strama former, elegans och funktion, för tankarna till verkstäder och industriellt maskineri. Det är noggrant konstruerat för att framhäva beslagets robusthet och närvaro.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352080-11B |
| Färg | Borstad Mässing, Svart Matt |
| Längd | 250 mm |
| Material | Zink+Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 38 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Bond |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Borstad Mässing, Mattsvart |
