Handtag Beslag Design Brohult M
fr.79 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Brohult M
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brohult M är ett klassiskt handtag i funkisstil från Beslag Design. Brohult M skiljer sig från vanliga Brohult på så sätt att även handtagsdelen i mitten är tillverkad helt av metall.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Brohult M är ett klassiskt handtag i funkisstil från Beslag Design. Brohult M skiljer sig från vanliga Brohult på så sätt att även handtagsdelen i mitten är tillverkad helt av metall.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 397040-11B |
| Färg | Svart/Förnicklad, Svart/Polerad Mässing, Svart/Svart, Vit/Förnicklad |
| Längd | 108, 141 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96, 128 mm |
| Djup | 32,5 mm |
| Bredd | 13 mm |
| Serie | Brohult M |
| Typ | Handtag |
