Handtag Beslag Design Brohult MSvart/Polerad Mässing, L: 141 mm
Rek. pris 159 kr
94 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart/Polerad Mässing

Brohult M
Svart/Polerad Mässing, L: 141 mm
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Brohult M är ett klassiskt handtag i funkisstil från Beslag Design. Brohult M skiljer sig från vanliga Brohult på så sätt att även handtagsdelen i mitten är tillverkad helt av metall.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Brohult M är ett klassiskt handtag i funkisstil från Beslag Design. Brohult M skiljer sig från vanliga Brohult på så sätt att även handtagsdelen i mitten är tillverkad helt av metall.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 397047-11 |
| Färg | Svart/Polerad Mässing |
| Längd | 141 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 32,5 mm |
| Bredd | 13 mm |
| Serie | Brohult M |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180000604 |

