Handtag Beslag Design Bror 160
Rek. pris 99 kr
fr.80 kr
Se priset!
Välj variant

Bror 160
80 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förnya ditt nästa projekt med det eleganta handtaget Bror i c/c-mått 160. Det nätt designade handtaget ger en sofistikerad touch till dina möbler eller köksluckor.. Handtag Bror är tillverkat av högkvalitativt material för att säkerställa en lång hållbarhet och är tillgängligt i flera olika utföranden för att matcha din projekts inredningsstil. Med enkelheten i att uppgradera med små medel kan du enkelt förnya dina rum med detta stilrena handtag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Förnya ditt nästa projekt med det eleganta handtaget Bror i c/c-mått 160. Det nätt designade handtaget ger en sofistikerad touch till dina möbler eller köksluckor.. Handtag Bror är tillverkat av högkvalitativt material för att säkerställa en lång hållbarhet och är tillgängligt i flera olika utföranden för att matcha din projekts inredningsstil. Med enkelheten i att uppgradera med små medel kan du enkelt förnya dina rum med detta stilrena handtag.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304330-11B |
| Färg | Mässing, Nickel, Rostfritt, Svart |
| Längd | 176 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 31 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Tjocklek Lucka | 19 mm |
| Serie | Bror |
| Typ | Handtag |
