Handtag Beslag Design Brutus-160Valnöt
Rek. pris 269 kr
179 kr
175 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Valnöt

Brutus-160
Valnöt
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Brutus är ett stilrent handtag som passar in i moderna miljöer. Kombinera gärna med Knopp Brutus.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Brutus är ett stilrent handtag som passar in i moderna miljöer. Kombinera gärna med Knopp Brutus.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373222-11 |
| Färg | Valnöt |
| Längd | 224 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Serie | Brutus |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180022187 |
