Handtag Beslag Design ButtonAntik Mässing
Rek. pris 189 kr
125 kr
Se priset!

Button
Antik Mässing
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Button från Beslag Design med en liten knapp på varje fot. Kan matchas med knoppen Duke.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370221-11 |
| Färg | Antik Mässing |
| Längd | 175 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 160 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 17 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Button |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180008112 |


