Handtag Beslag Design Ciel
fr.109 kr
Välj variant

Ciel
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ciel utmärks av sin eleganta design och en mjuk kurva som ger handtaget karaktär. Materialet präglas av hög kvalitet och en fin finish, med en minimalistisk profil som förstärker dess uttryck.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ciel utmärks av sin eleganta design och en mjuk kurva som ger handtaget karaktär. Materialet präglas av hög kvalitet och en fin finish, med en minimalistisk profil som förstärker dess uttryck.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352090-11B |
| Färg | Brons, Svart Matt |
| Längd | 50, 200 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 32, 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Serie | Ciel |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Matt Brons, Mattsvart |
