Handtag Beslag Design CielBrons, 32 cc
105 kr
89 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brons
Längd:
50 mm

Ciel
Brons, 32 cc
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ciel utmärks av sin eleganta design och en mjuk kurva som ger handtaget karaktär. Materialet präglas av hög kvalitet och en fin finish, med en minimalistisk profil som förstärker dess uttryck.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ciel utmärks av sin eleganta design och en mjuk kurva som ger handtaget karaktär. Materialet präglas av hög kvalitet och en fin finish, med en minimalistisk profil som förstärker dess uttryck.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352090-11 |
| Färg | Brons |
| Längd | 50 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 32 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Utförande | Matt Brons |
| Serie | Ciel |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180030892 |


