Handtag Beslag Design CielMattsvart, 32 cc
109 kr
Vald variant
Färg:
Svart Matt
Längd:
50 mm

Ciel
Mattsvart, 32 cc
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ciel utmärks av sin eleganta design och en mjuk kurva som ger handtaget karaktär. Materialet präglas av hög kvalitet och en fin finish, med en minimalistisk profil som förstärker dess uttryck.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ciel utmärks av sin eleganta design och en mjuk kurva som ger handtaget karaktär. Materialet präglas av hög kvalitet och en fin finish, med en minimalistisk profil som förstärker dess uttryck.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352091-11 |
| Färg | Svart Matt |
| Längd | 50 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 32 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Utförande | Mattsvart |
| Serie | Ciel |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180030908 |

