Handtag Beslag Design CielBrons, 160 cc
179 kr
Vald variant
Färg:
Brons
Längd:
200 mm

Ciel
Brons, 160 cc
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ciel utmärks av sin eleganta design och en mjuk kurva som ger handtaget karaktär. Materialet präglas av hög kvalitet och en fin finish, med en minimalistisk profil som förstärker dess uttryck.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ciel utmärks av sin eleganta design och en mjuk kurva som ger handtaget karaktär. Materialet präglas av hög kvalitet och en fin finish, med en minimalistisk profil som förstärker dess uttryck.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352095-11 |
| Färg | Brons |
| Längd | 200 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Utförande | Matt Brons |
| Serie | Ciel |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180030878 |


