Handtag Beslag Design Classis-160
Rek. pris 249 kr
fr.163 kr
Se priset!
Välj variant

Classis-160
163 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Classis är en stilrent handtag i trä för kök, möbler och skåp. Kombinera gärna med Knopp Classis i samma utföranden.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Classis är en stilrent handtag i trä för kök, möbler och skåp. Kombinera gärna med Knopp Classis i samma utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373206-11B |
| Färg | Ek, Valnöt |
| Längd | 203 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Serie | Classis |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
