Handtag Beslag Design Compact
Rek. pris 199 kr
fr.131 kr
Se priset!
Välj variant

Compact
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Compact från Beslag Design är ett tunt och finlemmat handtag.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370200-11B |
| Färg | Antracit, Svart |
| Längd | 172 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 160 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Bredd | 8 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Compact |
| Typ | Handtag |

