Handtag Beslag Design Curve128 Matt svart
Rek. pris 99 kr
74 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Svart
CC-mått:
128 mm

Curve
128 Matt svart
74 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag med moderna stilsäkra former.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Maria Verifierad köpare
för 1 år sedanSnygga och diskreta men i princip omöjligt att öppna kyl, frys och diskmaskin. I övrigt böjer handtagen sig lite när vi drar ut de tyngsta lådorna och skrapar i överkant på lådorna. ”Slippriga” med blöta fingrar. Nej, rekommenderar dem inte tyvärr!
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343478-11 |
| Färg | Matt Svart |
| Längd | 200 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 17 mm |
| Bredd | 36 mm |
| EAN-nr | 7316183434789 |





