Handtag Beslag Design D-LiteBorstat Mässing, Längd: 172.5 mm
Rek. pris 229 kr
150 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
172,5 mm

D-Lite
Borstat Mässing, Längd: 172.5 mm
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag D-lite är en modern klassiker inspirerad av det välbekanta och mångsidiga ”D”-handtaget. Blir en perfekt detalj i hemmets alla rum – i hallen, badrummet, sovrummet eller på en möbel.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag D-lite är en modern klassiker inspirerad av det välbekanta och mångsidiga ”D”-handtaget. Blir en perfekt detalj i hemmets alla rum – i hallen, badrummet, sovrummet eller på en möbel.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373336-11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Längd | 172,5 mm |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Serie | D-Lite |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180024105 |

