Handtag Beslag Design Duo
fr.389 kr
Välj variant

Duo
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Duo mini förmedlar en varm atmosfär till din inredning samtidigt som det erbjuder ett bekvämt grepp. Med sin linjära och stilrena design, samt kontrasten mellan ek och lavagrå, skapar handtaget en balanserad duo som passar perfekt för moderna utrymmen. Tillverkat av material från ansvarsfullt brukade skogar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Duo mini förmedlar en varm atmosfär till din inredning samtidigt som det erbjuder ett bekvämt grepp. Med sin linjära och stilrena design, samt kontrasten mellan ek och lavagrå, skapar handtaget en balanserad duo som passar perfekt för moderna utrymmen. Tillverkat av material från ansvarsfullt brukade skogar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 317530-11B |
| Färg | Ek/Grå, Valnöt/Grå |
| Längd | 194,6, 354,6 mm |
| Material | Ek + Aluminium, Valnöt + Aluminium |
| CC-mått | 160, 320 mm |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Serie | Duo |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Ek+Lavagrå/Oak+Lava Grey, Valnöt+Lavagrå/Walnut+Lava Gre |
