Handtag Beslag Design Envelope 160
fr.175 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Envelope 160
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med sina böjda linjer ger Envelope ett bra grepp likväl som ett tjusigt och geomteriskt intryck till luckan.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med sina böjda linjer ger Envelope ett bra grepp likväl som ett tjusigt och geomteriskt intryck till luckan.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352030-11B |
| Färg | Mässing, Svart |
| Längd | 199 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Serie | Envelope |
| Typ | Handtag |
| Låsbar | Nej |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Borstad Mässing, Svart |
