Handtag Beslag Design Equester
fr.179 kr
Välj variant

Equester
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Equester är ett karaktäristiskt handtag med funktionell och stilren design. Det passar fint in i olika typer av köksmiljöer, i det klassiska som i det moderna köket.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Equester är ett karaktäristiskt handtag med funktionell och stilren design. Det passar fint in i olika typer av köksmiljöer, i det klassiska som i det moderna köket.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373320-11B |
| Färg | Förnicklad, Svart |
| Längd | 172 mm |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | Equester |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
