Handtag Beslag Design Facet
fr.179 kr
Välj variant

Facet
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Facet är ett handtag med en spännande design och flera vinklade ytor. Det är enkelt och stramt med en livlig karaktär som gör att handtaget upplevs olika från varje vinkel.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Facet är ett handtag med en spännande design och flera vinklade ytor. Det är enkelt och stramt med en livlig karaktär som gör att handtaget upplevs olika från varje vinkel.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352100-11B |
| Färg | Brons, Svart Matt |
| Längd | 156, 220 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 32, 96 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Serie | Facet |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Matt Brons, Mattsvart |
