Handtag Beslag Design FirmLängd: 126 mm
179 kr

Firm
Längd: 126 mm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Stilfullt handtag med lekfulla detaljer skapar ett mjukt intryck på luckan.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343330-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 126 mm |
| Material | Zinc |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 29,5 mm |
| Höjd | 24,5 mm |
| Utförande | Svart |
| Serie | Firm |
| Typ | Handtag |
| Låsbar | Nej |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180021234 |



