Handtag Beslag Design Frank cc160 mm
Rek. pris 99 kr
fr.79 kr
Se priset!
Välj variant

Frank cc160 mm
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Frank cc160 mm är ett modernt handtag med raka linjer. Det passar bra både som kökshandtag eller möbelhandtag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Frank cc160 mm är ett modernt handtag med raka linjer. Det passar bra både som kökshandtag eller möbelhandtag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 345725-11B |
| Färg | Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 170, 172 mm |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 26, 27 mm |
| Höjd | 13, 13,7 mm |
| Serie | Frank |
| Typ | Handtag |
