Handtag Beslag Design Fusion
fr.379 kr
Välj variant

Fusion
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den ergonomiska utformningen gör Fusion handtaget inte bara bekvämt att använda, utan också enkelt att greppa. Med sin robusta konstruktion och stadiga vikt ger det en känsla av säkerhet och hållbarhet som förstärker känslan av kvalitet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Den ergonomiska utformningen gör Fusion handtaget inte bara bekvämt att använda, utan också enkelt att greppa. Med sin robusta konstruktion och stadiga vikt ger det en känsla av säkerhet och hållbarhet som förstärker känslan av kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 317440-11B |
| Färg | Borstad Mässing, Polerad Mässing |
| Längd | 180 mm |
| Material | Zink/Zinc Alloy |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 31,5 mm |
| Serie | Fusion |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Polerad Mässing/Polished Brass |
