Handtag Beslag Design Glove
Rek. pris 199 kr
fr.131 kr
Se priset!
Välj variant

Glove
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Glove är tillverkat av trä och passar både i kök, vardagsrum och badrum. Glove förenar material och form på bästa möjliga sätt, vilket säkerställer ett perfekt grepp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Glove är tillverkat av trä och passar både i kök, vardagsrum och badrum. Glove förenar material och form på bästa möjliga sätt, vilket säkerställer ett perfekt grepp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373250-11B |
| Färg | Ek |
| Längd | 55, 180 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 32, 160 mm |
| Djup | 26, 26,1 mm |
| Höjd | 24, 24,1 mm |
| Serie | Glove |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
