Handtag Beslag Design Graf Big
fr.172 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Graf Big
172 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Graf Big från Beslag Design har en rå, industriell känsla men med en elegant och stilfull look. Den lättrade ytan gör handtaget extra lätt att greppa.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Graf Big från Beslag Design har en rå, industriell känsla men med en elegant och stilfull look. Den lättrade ytan gör handtaget extra lätt att greppa.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370320-11B |
| Färg | Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 224, 352, 1200 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 192, 320, 1168 mm |
| Djup | 41 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Graf |
| Typ | Handtag |

