Handtag Beslag Design HelixRostfri look, L: 233 mm
Rek. pris 299 kr
194 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Längd:
233 mm

Helix
Rostfri look, L: 233 mm
194 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Helix är ett bågformat handtag från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix är ett bågformat handtag från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 309007-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 233 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 224 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | Helix |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180003247 |

