Handtag Beslag Design Join
Rek. pris 329 kr
fr.219 kr
Se priset!
Välj variant

Join
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Join är ett vackert trähandtag i ek. Det är tillverkat av FSC-märkt trä. Den runda formen gör det bekvämt och praktiskt att greppa och ger handtaget ett helt eget uttryck.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Join är ett vackert trähandtag i ek. Det är tillverkat av FSC-märkt trä. Den runda formen gör det bekvämt och praktiskt att greppa och ger handtaget ett helt eget uttryck.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373260-11B |
| Färg | Ek |
| Längd | 240, 400 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 160, 320 mm |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 10, 13 mm |
| Serie | Join |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
