Handtag Beslag Design Jubilee
fr.326 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Jubilee
326 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Obehandlad mässing är ett ärligt, livfullt och föränderligt material. Det blir vackert nött och patinerat ju mer det används. Ett historiskt och hållbart material där både design och material håller i generationer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Obehandlad mässing är ett ärligt, livfullt och föränderligt material. Det blir vackert nött och patinerat ju mer det används. Ett historiskt och hållbart material där både design och material håller i generationer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Guld, Svart |
| Längd | 156, 188 mm |
| Material | Mässing |
| Höjd | 28 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Jubilee |
| Djup | 42 mm |
| Utförande | Mässing, Svart |
| CC-mått | 128, 160 mm |
