Handtag Beslag Design Knistad-96
Rek. pris 89 kr
fr.63 kr
Se priset!
Välj variant

Knistad-96
63 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Knistad-96 är ett stilrent men ändå klassiskt handtag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 398007-11B |
| Färg | Grå, Krom |
| Längd | 137 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Serie | Knistad |
| Typ | Handtag |

