Handtag Beslag Design Linkk
fr.279 kr
Välj variant

Linkk
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Linkk i rostfri look kännetecknas av en perfekt balanserad design och en minimalistisk fot med mjukt avrundade former. Det ger en känsla av lätthet när det monteras på möbler eller skåp, nästan som om det svävar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Linkk i rostfri look kännetecknas av en perfekt balanserad design och en minimalistisk fot med mjukt avrundade former. Det ger en känsla av lätthet när det monteras på möbler eller skåp, nästan som om det svävar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 317453-11B |
| Färg | Borstad Mässing, Borstad Svart, Rostfri Look |
| Längd | 175, 335 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160, 320 mm |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 37 mm |
| Serie | Linkk |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Borstad Svart/Brushed Black, Rostfri Look/Stainless Steel L |
