Handtag Beslag Design Loop Brun
Rek. pris 159 kr
fr.106 kr
Se priset!
Välj variant

Loop Brun
106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Naturgarvat läder. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Naturgarvat läder. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 333131B |
| Färg | Brun |
| Längd | 65 mm |
| Material | Läder/metall |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Serie | Loop |
| Utförande | Krom, Mässing, Svart |
| Typ | Handtag |
