Handtag Beslag Design Loop Round BrunKrom
Rek. pris 169 kr
113 kr
Se priset!

Loop Round Brun
Krom
113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Loop Round är ett handtag gjort i svenskt naturgarvat läder och med mjukt rundade former. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Loop Round är ett handtag gjort i svenskt naturgarvat läder och med mjukt rundade former. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 333233-11 |
| Färg | Brun |
| Längd | 70 mm |
| Material | Läder/metall |
| Djup | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Utförande | Krom |
| Serie | Loop |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180000321 |

