Handtag Beslag Design Lounge 160Mässing
Rek. pris 329 kr
219 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mässing

Lounge 160
Mässing
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Uppgradera ditt hem eller projekt med det eleganta handtaget Lounge i antik brun. Med sin tidlösa design passar detta handtag perfekt in i alla rum och kompletterar en mängd olika färger och träslag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Uppgradera ditt hem eller projekt med det eleganta handtaget Lounge i antik brun. Med sin tidlösa design passar detta handtag perfekt in i alla rum och kompletterar en mängd olika färger och träslag.
Produkten är designad av Furnipart.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370121-11 |
| Färg | Mässing |
| Längd | 174 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Bredd | 7 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Serie | Lounge |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180001632 |
