Handtag Beslag Design Luck 32Rostfri
75 kr

Luck 32
Rostfri
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Luck 32 är ett litet och nätt handtag från Beslag Design. Det har rundad design med öppen mittdel vilket ger ett tydligt grepp och ökad komfort.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Luck 32 är ett litet och nätt handtag från Beslag Design. Det har rundad design med öppen mittdel vilket ger ett tydligt grepp och ökad komfort.
Handtaget passar lika bra i moderna kök som på garderober, kommoder och byråer.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio Kaschkasch.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio Kaschkasch.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 307211-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 40 mm |
| Material | Zamak |
| CC-mått | 32 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180012867 |

