Handtag Beslag Design Lya
fr.131 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Lya
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 303871B |
| Färg | Rostfri Look, Svart |
| Längd | 200 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Bredd | 9 mm |
| Serie | Lya |
| Typ | Handtag |

