Handtag Beslag Design LyaSvart, Längd 200 mm
Rek. pris 199 kr
131 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Lya
Svart, Längd 200 mm
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
Produkten är designad av Furnipart.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 303873-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 200 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Bredd | 9 mm |
| Serie | Lya |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316183038734 |

