Handtag Beslag Design Malen
fr.60 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Malen
60 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 30378B |
| Färg | Rostfri Look, Tenn |
| Längd | 145, 150, 182 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128, 160 mm |
| Djup | 25, 28 mm |
| Bredd | 15 mm |

