Handtag Beslag Design Manor med Bricka
Rek. pris 399 kr
fr.263 kr
Se priset!
Välj variant

Manor med Bricka
263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351010-11B |
| Färg | Brons, Guld, Svart |
| Längd | 190, 254 mm |
| Material | Zamac, Zink |
| CC-mått | 128, 192 mm |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 14, 20 mm |
| Serie | Manor |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
