Handtag Beslag Design Manor med BrickaBrons, Längd: 190 mm
419 kr
Vald variant
Färg:
Brons
Längd:
190 mm

Manor med Bricka
Brons, Längd: 190 mm
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Recensioner
Patrik FVerifierad köpare
för 4 år sedanInte som förväntat. Svår att fästa
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351010-11 |
| Färg | Brons |
| Längd | 190 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Manor |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180018319 |



