Handtag Beslag Design Manor med BrickaSvart, Längd: 190 mm
Rek. pris 399 kr
263 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Längd:
190 mm

Manor med Bricka
Svart, Längd: 190 mm
263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351011-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 190 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Manor |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180018326 |


