Handtag Beslag Design Manor med BrickaBrons, Längd: 254 mm
519 kr
Vald variant
Färg:
Brons
Längd:
254 mm

Manor med Bricka
Brons, Längd: 254 mm
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351015-11 |
| Färg | Brons |
| Längd | 254 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 192 mm |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Manor |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180018333 |
