Handtag Beslag Design Manor med BrickaGuld, Längd: 190 mm
419 kr
Vald variant
Färg:
Guld
Längd:
190 mm

Manor med Bricka
Guld, Längd: 190 mm
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor med Bricka har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351012-11 |
| Färg | Guld |
| Längd | 190 mm |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Manor |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180024266 |









