Handtag Beslag Design Manor
fr.194 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Manor
194 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351000-11B |
| Färg | Brons, Guld, Svart |
| Längd | 182, 246 mm |
| Material | Zamac, Zink |
| CC-mått | 128, 192 mm |
| Djup | 36, 39 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Manor |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
