Handtag Beslag Design ManorSvart, Längd: 182 mm
Rek. pris 299 kr
194 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Längd:
182 mm

Manor
Svart, Längd: 182 mm
194 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351001-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 182 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Manor |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180018289 |
