Handtag Beslag Design ManorSvart, Längd: 246 mm
Rek. pris 399 kr
262 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Längd:
246 mm

Manor
Svart, Längd: 246 mm
262 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351006-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 246 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 192 mm |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Manor |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180018302 |

