Handtag Beslag Design Manta 160
Rek. pris 219 kr
150 kr
Se priset!

Manta 160
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Manta 160 från Beslag Design är ett vågformat handtag i trä. Det har rena linjer och lätt grepp och passar utmärkt både i sovrummet och i hallen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Manta 160 från Beslag Design är ett vågformat handtag i trä. Det har rena linjer och lätt grepp och passar utmärkt både i sovrummet och i hallen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 16300-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 240 mm |
| Material | Ask |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180013376 |
