Handtag Beslag Design Norma LäderlindatLängd: 140
Rek. pris 539 kr
367 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
140 mm

Norma Läderlindat
Längd: 140
367 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Norma är läderlindat med läder vilket ger ett elegant intryck som man får av ett naturmaterial. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras med värdighet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Norma är läderlindat med läder vilket ger ett elegant intryck som man får av ett naturmaterial. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras med värdighet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343901-11 |
| Färg | Rostfritt |
| Längd | 140 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Bredd | 12 mm |
| EAN-nr | 7316183439012 |


