Handtag Beslag Design Norma
Rek. pris 539 kr
fr.365 kr
Se priset!
Välj variant

Norma
365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Det rostfria handtaget Norma som ger ett mjukare grepp efter att ha lindats med svenskt naturgarvat läder från Tärnsjö Garveri. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Det rostfria handtaget Norma som ger ett mjukare grepp efter att ha lindats med svenskt naturgarvat läder från Tärnsjö Garveri. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brun |
| Längd | 140, 204 mm |
| Material | Metall/läder |
| Typ | Handtag |
| Utförande | Rostfritt |
| Serie | Norma |
| Djup | 32 mm |
| Bredd | 12 mm |
| CC-mått | 128, 192 mm |
