Handtag Beslag Design Omega
fr.109 kr
Välj variant

Omega
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Omega i borstad mässing är ett minimalistiskt aluminiumhandtag med en rustik känsla som ger karaktär till inredningen. Dess avrundade form och fina linjer gör det unikt och förfinar möblerna där det monteras. Handtag Omega finns tillgänglig i två olika c/c mått, och genom att kombinera de två måtten i ett kök kan en visuell dynamik skapas som förhöjer köksinredningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Omega i borstad mässing är ett minimalistiskt aluminiumhandtag med en rustik känsla som ger karaktär till inredningen. Dess avrundade form och fina linjer gör det unikt och förfinar möblerna där det monteras. Handtag Omega finns tillgänglig i två olika c/c mått, och genom att kombinera de två måtten i ett kök kan en visuell dynamik skapas som förhöjer köksinredningen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 317470-11B |
| Färg | Antik Mässing, Borstad Mässing, Svart Matt |
| Längd | 62,5 mm |
| Material | Zink/Zinc Alloy |
| CC-mått | 32 mm |
| Djup | 7,5 mm |
| Höjd | 38,6 mm |
| Serie | Omega |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Antik Mässing/Antique Brass, Borstad Mässing/Brushed Brass, Mattsvart/Matte Black |
