Handtag Beslag Design PintaSvart, Längd: 144 mm
Rek. pris 149 kr
122 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Längd:
144 mm

Pinta
Svart, Längd: 144 mm
122 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Pinta är ett elegant trähandtag som passar utmärkt i både kök som badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373225-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 144 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 16 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Serie | Pinta |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Tjocklek Lucka | 19 mm |
| EAN-nr | 7316180022194 |


